DOPORUČENÍ


Denisa Hošková

"Fotky jsou úplně nejvíc nejvíc neskutečný a nádherný. Opravdu mají ten správný nádech, přesně nás vystihují a pokaždé, co se na ně podívám, jsem zase na své vlastní svatbě zpět v čase... a za to Ti nejvíc děkuji, protože tohle by měli fotografie... tyhle momenty přesně zachytnout a vyvolat tenhle pocit... skvělá práce"


Martina Micháliková

"Nejlepší volba pro zdokumentování naší svatby skvělá domluva, přístup a super atmosféra. Výsledkem jsou krásné fotky"

Martina Hanzlíková

"Jedno velký DĚKUJEME. Já nemám slov! Jsi nejlepší! U fotek jsme ani nedýchali, fotky jsou úžasný! To nejde ani popsat. Děkuji že jsi tam s námi byl"

Iveta Kovářová

"Skvělá, rychlá, příjemná komunikace, ochota. Naprostá spokojenost, při focení jsme se zasmáli, bylo to uvolněné pohodové a výsledek? - krásné fotky. No prostě Děkujeme"

Zuzana Hanáková Michalčíková

"Děkujeeeeeem krásné fotky... místama jsme se tady pěkně chlámali... místama jsem měla na krajíčku"

Adéla Hrušková

"Chtěla bych ti za nás opravdu od srdce poděkovat za překrásné fotky, které jako vždy zachycují přesně všechny emoce, jak to cítíme. Nemůžu se na ně vynadívat, moc si vážím lidí, kteří dělají svou práci srdcem a sakra dobře! Děkujeme, že vždy dokážeš ještě o velký kus překonat naše očekávání"

Lucie Sedláčková

"Fotky jsou naprosto dokonale! Konečně je mám v mobilu a asi kvůli nim nejdu ani spát. Nevím kterou dřív vybrat! Asi hodím na sítě všechny. Úplně jsem se díky nim vrátila do našeho božího dne, vyjadřují úplně vše. Jsou upravené skvěle! Díky tobě máme fotky dle našich představ!"

Sára Galetková

"Dávám 10z5 hvězd. Pokud hledáte příjemného, milého a ochotného fotografa který zachytí váš den v těch nejlepších momentech, Robert je ten pravý! Chválil ho každý jeden host, fotky jsou boží a opravdové. Žádné strojené postoje. Vystupování ukázkové (což bohužel neni vždy standart), nápady a schopnosti skvělé, pro každou srandu prostě nemám co vytknout.
Děkujeme za vše"

Jiří Tkadlčík

TEAM Tkadlčík

Olga Horáková

RENOVALITY


Leoš Kalandra

EMOS